Reagovat na příspěvek

RE: Rozvody
[Autor: Vladimír] [Datum: 12.09.2002 16:42:04]
Ano, je to mozne. Ve znackovem servise muze stat vymena rozvodu az 8.000,-. Je potreba si ale uvedomit, ze nejvetsi polozkou je prave ta "znackova" prace a cenu dal zvysuji "znackove" originalni dily. I tak Vas ale myslim celkem dost natahli. U nekolik let stareho auta bych ale ja osobne neresil vymenu rozvodu ve znackovem servise. Tuto operaci si moje predchozi auto odbylo v neznackovem servisu, ktery je ale partnerem site ELIT a vse probehlo naprosto bez problemu za min jak polovicni cenu oproti Vam. Kouzlo Nexii je prave v tom, jak levne se daji poridit a provozovat. Nema proto smysl platit vic za neco, co jinde dostanu ve stejne kvalite za mensi penize. (je naivni si myslet, ze korejske originalni remeny jsou kvalitnejsi, nez evropska druhovyroba).Na dily jsem samozrejme od Elitu dostal zaruku a rozhodne se nejednalo o nejake lacine a nefunkcni nahrazky originalnich dilu. Je to ale vec nazoru a preferenci kazdeho z nas. Jeste bych chtel doplnit, ze podle manualu pro servisy znacky Daewoo se rozvody u Nexii meni kazdych 80 000km, nikoli 60000km, jak jsem uvedl drive - omlouvam se za to nedorozumeni. Preji vsem jen ty nejlepsi zkusenosti s jejich vozy Daewoo. V.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]