Reagovat na příspěvek

caute malchiky
[Autor: miso;] [Datum: 09.09.2002 15:20:50]
cau mato , mno je to asik tak ze som robil v tom mas pravdu , brugadoval som u v ujovej firme konkretne na stavbe , najprv na rekonstrukcii jedneho rodinneho domu , potom na inzinierkych stavbach sme mali jednu zakazku asik 2 tydne a potom som bol etse aj na lipovej ulici v presove tiez prerabat rod. dom. inak ten prvy rod.dom co sme prerabali patri direktorovi Inzinierskych Stavieb :). momentalne robim zlost ucitelskemu zboru na SOU Stavebne , v nadstavbovom rocniku 1.U . taze taq , asik etse dva roky mam v podstate volno okrem toho ze sa musim ucit na matury . inak nic , potom neviem , doma ma nic nedrzi , taze ked skoncim skolu pojdem prec asik , este neviem kde ale tu asik neostanem , xcel by som zacat odznova ,lebo o situacii co je tu a okolo mna ani nehovorim .uff . uvidime , ved moze sa stat hocico , zajtra moze aj umriet , takze zatim nic nerealizujem , len sa pytam znamych o nejakej work v zahranici , kde sa dobre plati . a ked nic sa nenajde , tak uvazujem o vyske .studovat co ja vim strojarstvo stavbarstvo , alebo njeco ine no , popripade na vysku do KE na Technicku Univerzitu ci co to tam je , mam tam dost znamych .tak caute .
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]