Reagovat na příspěvek


[Autor: Kristýna] [Datum: 03.04.2001 6:52:01]
Myslím, že se Kurt zabil sám.Ale tím, že se zabil sám, jsem myslela, že se zabil vlastní rukou.Ale ne z vlastní vůle-donutila ho k tomu nesmyslnost a krutost světa a hlavně jeho nechtění fanoušci.Myslím, že mezi ně nepatřím, protože já nejsem jeho fanynka, ale spíš....nevím, jak to vyjádřit, nejbližší by asi bylo obdivovatelka-pro zvláštní jedninečnou, nádhernou, milou(tak bych mohla pokračovat do nekonečna)sílu jeho Hudby a Hlasu.Pro Jeho krásu.Znovu a znovu mohu poslouchat jeho písně a snad nikdy mě neomrzí, prtože Nirvana je radost, bolest, krása, utrpení a vražedkyně Kurta.Ano, to si asi myslím, ža Kurta zabila jeho Hudba.Kdykoli se zaposlouchám do Kurtovy Hudby neuslyším jen nástroje a nějaký hlas.Uslyším Kurta-jeho nenávist, jeho bolest, jeho radost, jeho život....... Když se Kurt zabil, tak neodešel Moc se trápil A moc brečel Ale zůstává tu dál našich uší král Blest jeho byla veliká a hrozila, že spolyká a zničí ještě víc lidí Kurt tu stále mezi námi je, protože jeho Hudba žije Protože se jeho oči stále na naás dívají a na každé fotce volají o pomoc -ať je den či noc Ale už pozdě je Proč jsi byl tak krutý, Osude? A nenechal ho v klidu žít Proč měl umřít Milujeme Tě Kurte Ty sis nezasloužil tenhle svět plný nemsyslných a zlých vět Smrt Tě osvobodila od všeho trápení a zla
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]