Reagovat na příspěvek

Po dlouhe dobe zpatky...
[Autor: Vladimír] [Datum: 03.09.2002 18:08:07]
Ahoj fandove Nexii. Tak jsem opet mezi vami a musim zkonstatovat, ze nakup Nexie se mi nakonec opravdu podaril a muzu se proto s Vami od tohoto momentu delit o sve zazitky (viz. par prispevku nize). Od sveho zamestnavatele pracujiciho pod znackou Daewoo jsem odkoupil jetou sluzebni Nexii GL (1.5 osmiventil), 5-dverovy hatchback, r.v.´96, sedozelena metaliza, najeto 105000km - servisni knizka, za cenu 76.000,- kc. S autem jsem posledni tri roky sam jezdil a nechaval servisovat, takze jsem presne vedel do ceho jdu. Auto ma zakladni vybavu, cili okna jsou na klicku a ma jednoduzsi interier, nez drazsi verze, ale rozhodne si nestezuju, protoze vim, ze kazdej sroubek navic muze byt zdrojem potencionalni zavady, kor u vozu Daewoo. Prvky nadstandardni vybavy jsou v mem pripade pouze vyskove stavitelny volant s airbagem, original audio TANK a klimatizace, ktera momentalne nefunguje z podobneho duvodu, ktery uz nekdo popsal nize. Nexie s klimatizaci maji totiz jednu slabinu a to jsou srouby prochazejici chladicem, ktere casem prodrou klimatizacni okruh a dojde k uniku chladiciho media. Novy chladic (original) s klimatizacnim okruhem stoji bratru 11.000,- kc. Opravit prodreny chladic je velmi obtizne a temer nemozne. Vaham, zda chladic koupim, nebo ne. Je to fura penez. Mozna se taky poohlidnu na nejakem vrakovisti, ikdyz specializovanych vrakovist na vozy Daewoo bohuzel moc neni. Pokud nekdo o nejakem vite v okoli Prahy, tak nam dejte echo. Stejne ale netusim jak poznam, ze chladic uz neni prodreny. Nechavam to zatim plavat a pripadne se poptam u nejakejch fachmanu na klimatizace co se s tim da, nebo neda delat. Vuz ma novou spojku a zadni pera jsou uz vymenena taky. Doporucuju je menit az opravdu prasknou. Prevence je sice dobra, ale v tomhle pripade skoro zbytecna - muj nazor. Ve firme jsme meli mnoho Nexii, z nichz nektere najeli tesne pod 300000km a pruziny se u vsech menit nemusely (tlumice ano). Tak to je jen tak pro zacatek. Casem se pokusim dodat i par fotografii, ikdyz rikam rovnou, ze na ozdobne mrizky a spoilery si ja zrovna moc nepotrpim, cili vas asi nicim neuchvatim. Takze zatim cau a nekdy se zase ozvu. Vladimir
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]