Reagovat na příspěvek

RE:nazdaaarek:)
[Autor: miso] [Datum: 03.09.2002 11:41:44]
maro serus , pozdravil by som radsej viac ludi , ale ked sa tu zatim nikto kolem nas nearanzuje , taq ,zatim zdravim teba , one , ono , system onen som xcel , ze ja mam uz foto , ale akosi su s tym problemy , totizto som si to ulozil do jedneo pc v jednej nemenovanej kaviarni , kde mam net zadara , a robili poriadky v kompocha teraz nevim ze ked formatovali , ta ci neposla hore hajom a dolu vahom , boze , a som kazal tym manikom nech ju ulozia na jeden hardisk , mno nic to dostanu po usiach , ja ju ufam ze najdem , mal by som ju mat aj na jednom cd ale nevim , tam je tych cd asik 200?? mozno viac , taze tak ked to najsem poslem jo ? zatim mozes smarit aj ty , no aj ty , aj ty aj lucia . sak normalka to skopiruj z www.kiks.sk zatim kym ti neposle svoje nejake fotky ci co ti slubila ja uz nevim , skola ide boze .nexxce sa mi , aspon zatim .ta tak . ujha som nenapisal lucii a ze pekne pekne . :)) lucy ta som sa snazil , mal som napisany list , ale ja skade mal vediet ze v stvrtok je volno ci co ked ja mal som stale volno a doma som takmer vobec nebol rano som vypadol a vecer prisiel no . a ved ty si mi tiez dlllllllllllllllllllho nenapisala . hned poviem len kuknem do schranky :)LUCKA !! OD 9. JUNA od teba nemam ziadnu postu !! . no tak sa snaz bo budem smutny , smutny .... no , martin , a ked budes nieco potrebofat mas mojho maila , pre pripad , alebo len tak pokecat , one ty si z presova ?okej ja mizim, kukaju na mna nejako podozrivo , hm. padam cafte , caf a caf .
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]