Reagovat na příspěvek

Nie som odbornik....
[Autor: Lewis] [Datum: 18.08.2002 22:28:48]
Zdravím Vás všetkých....tiež som vlastnikom Nexie sedan r.v.96 2.vlastník. Som rád že som natrafil na takúto stránku, je fajn i fotky na nej.Nabral som inšpiráciu ako ju zatraktívniť:-) Tiež nemôžem na Nexiu povedať krivé slovo, vážnejší problém som s ňou nemal až doteraz, začína mať problém s brzdami, ale to ako mi povedali stačí vymeniť brzdový piest. Mám duálny pohon i na LPG namontovaný od 67 000 km no a kráska už má teraz nabehaných 179 000 km a niečo sa deje s motorom, ja teraz jazdím na benzín asi "kockatý" akurát zajtra ide do servisu uvidíme. Asi upchané vstrekovače paliva. Inak ale nie o tom som xcel:-))) Vladimir používam polosyntetický MADIT 2000 teda predchodca ho používal tak som pokračoval...je to v pohode však? Inak nie je to jediná Nexia sedan v ktorej som si zajazdil no a musim povedať, že veru auto to nie je na zahodenie za tu cenu a komfort ktorý ponúka je veru fajn,no a čo sa týka kufra ja tam mám veľkú 62l nádrž na LPG, a veru nemám pocit že by Felcia, alebo Fabia zbalila toho viac ako ja. Neviem ako vy, ale mne sa zdá pri kritickom brzdení NEXIA sedan nestabilnou ťahá ju to do šmyku v oboch prípadoch.Samozrejme i pneu majú na tom veľký podiel, no zatiaľ sa mi ju podarilo vždy fajn ubrzdiť. Maximálka aká sa mi podarila dosiahnuť s 5-ľudmi a vtedy Nexia veru dobre sedela, nemal som žiaden problém,ani pri jemnom zatáčaní na diaľnici, bolo asi 183 km/h na LPG. Keď som bol sám pri 175 km/h som už uskakoval zo stopy no, ale podľa mňa je to na auto takej kategórie veľmi pekné a koniec koncov som sňou veľmi spokojný pri 100 km/h na 5-stupňi okrem autorádia veru odposluch nie je ničím rušený a veru i v 120 km/h je to 98% kľudu ako pri 100-vke. Len teda asi je predo mnou väčšia investícia do mojej kočky,aby som sa zbavil zamaskovaných chýb pri kúpe:-))Inak dosť beriem stopárov a veru niektorý si pochvaľujú ako sa fajn v nej vezie na to že je to "KÓREJEC" nuž asi apatia z blšákov :-) Majte sa...
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]