Reagovat na příspěvek

Obchod pana Daleckého
[Autor: Kozinka] [Datum: 15.08.2002 6:11:14]
Já jsem velmi rád, že se někdo ujal realizace myšlenky "zprovoznit internetový prodej modelů v ČR" a k tomu ještě se zaměřením na domácí vozidla. Je mi jasné, že se musí využít nabídek i zahraničních výrobců, ale to je jenom dobře. Plně podporuji tuto formu informovanosti a obchodování. Je tím totiž zaručeno, že se Vám model dostane až domů. Ještě pár slov k předchozím názorům k "sytosti" barev na vozidlech ČSD, ČD. - Faktem je , že pro barevné řešení každého vozidla platí barevné řešení včetně použití barev, vydané GŘ ČD nebo jejich předchůdci. Podle takových dokumentů ( t.j. když je k dispozici tento dokument a podle dat napatronovaných na modelu vozu vztažmo k provedeným "revizím" souhlasí na modelu barevné řešení), lze posoudit, jak se výrobce modelu přiblížil věrnosti barevného řešení . Může se však stát, že pokud zpracovatel technických podkladů pro výrobu modelu vycházel z podoby konkrétního vozu daného dne, mohlo se konkrétné barevné řešení (použitá čísla barev) od předepsaného barevného řešení i dost značně lišit. Je potom velký problém konečného vlastníka modelu detailně si ověřit věrnost modelu se skutečností zejména u vozidel ČSD.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]