Reagovat na příspěvek

RE:
[Autor: Michal Dalecký] [Datum: 12.08.2002 19:22:17]
Vážený pane Sajdok, nido se taky na Vás nebude zlobit za Váš názor. Naopak. Nejste sám, kdo koupil model železnice své "ratolesti" a propadl tomu sám. Měl jsem podobný problém se sháněním modelů a nebavilo mě stále objíždět prodejny a shánět (většinou neúspěšně) jednotlivé modely. Právě proto jsem se rozhodl zprovoznit tento obchod, abych vytvořil centrum s nabídkou českých modelů. Zákazníci nemusí nikam jezdit, zboží jen vyberou a zbytek už je na mě. Snažím se vyjít ve výběru zboží maximálně vstříc. Individuální přístup ke zaždému zákazníkovi je pro mě povinnost. Pokud něco prozatím v obchodě z nabídky výrobců není, tak si můžete být jist, že to tam brzy najdete. Píšete, že nemáte na stavbu kolejiště čas. Výrobců výseků krajiny u nás není mnoho. Myslím, že důvodem je vždy individuální požadavek každého modeláře. Ja jsem převážně "krajinář" a pokud budete mít zájem, tak Vám nejaký ten výsek na zakázku vyrobím. Fotky modelů v nabídce pocházejí z mého připravovaného modulového kolejiště. Váš prostor 6 x 2 m je i pro velikost HO snem každého modeláře. Pokud dovolíte, tak si Vám dovolím vymluvit využití uvedeného prostoru pro velké nádraží. Víte, co bych udělal já? Romantickou jednokolejnou trať ze současné epochy (sem tam ještě mechanické návěstidlo nebo chráněný přejezd), maximálně dvě stanice o 4 - 5 kolejích (kolik jich u nás takových najdete. Kupříkladu Nučice kousek od Prahy). Kochal bych se pohledem na jízdu vlaku v krajině plné tunelů a mostů. Pozor ale na přeplácanost, dejte prostor fantazii. A pokud chcete dálkové rychlíky, tak někde v popředí vytvořte elektrifikovanou dvojkolejku, nebo údolí překleňte vysokým viaduktem, na tuto trať dejte autoblok ať se nemusíte starat, 4 skryté koleje a rychlíky mohou být i třímetrové. Návštěvy budou bez sebe.
Jsem rád za Vaše slova a je to pro mě obrovská inspirace do budoucna. Díky, díky, díky.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]