Reagovat na příspěvek

Odpoved Szandorovi
[Autor: Duke] [Datum: 22.07.2002 19:55:03]
Zdarec. Je toho docela hodne, takze zacnu rovnou a pekne poporade: Predevsim diky za chvalu na AW (to vzdycky potesi :-)! HappymuG. to samozrejme vyridim, nebo si to ostatne muze precist sam. Basebolova palka by se zcela jiste dala zhudebnit, ale my uz jednu takovou podobnou zhudebnenou mame. Jmenuje se Posrany nacek. Jestli je MV chytra to nevim, ale co vim urcite, ze neni devce :-). Je ji kolem 28. A co se tyce jejich clanku, tak nektere jsou opravdu zvlastni. No a konecne, co se tyce me a mych basni, co bylo bylo, terazky som punk! Taketo obdobi, kdyz jsem psal basne tohoto typu, jsem mel, kdyz jsem poslouchal Nirvanu a ta uz je dost sama o sobe depresivni a pesimisticka. Tehdy pro me byla smrt to jedine a nejlepsi reseni, po kterem jsem touzil (ale sam bych se nikdy nezabil). Pak jsem ale pochopil (hlavne diky punku), ze to vlastne nema smysl se porad litovat a premyslet o tom, co je, co bylo a co jeste bude! Takze ta postava z te tve povidky je smyslena? Tak to je dobre, uz jsem se bal, ze je na svete o jednu obet toho svinstva vic. No nic, zatim se mej, a kdyz tak zase neco napis! Nebo se muzeme sejit na Xchatu!!! LET YOUR ANARCHY BREAK SILENCE, Duke
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]