Reagovat na příspěvek

RE:4Szandor
[Autor: Szandor] [Datum: 22.07.2002 1:02:36]
Čest. sorry za to zdržení, s kerým odepisuju, ale poslední dva tejdny byly docela vytížený... takže - časopis je docela dobrej, čím novější číslo, tím lepší. u HappyhoG oceňuju jeho syrovost a slohovou nevytříbenost, viz například dost dobrá báseň v osmým čísle "bejzbolová pálka", kerá by se dala určitě i solidně zhudebnit. -MV- je určitě hodně chytrý děvče, ale z jejích článků typu "zlatá mládež" mám pocit, že je její zvyk všechno příliš škatulkovat. ale jinak v pohodě - jen tak dál. a teď ty - v čísle šest mě doslova srazily ze židle básně "vyvrhel" a "zabijte mě". fakt tvrdý. přemíra osobního cynismu a jakéhosi autosadismu. zůstala v nich část tvý "duše"(já vím, že to zní pitomě, ale snad chápeš, jak to myslím). na druhý straně barikády ale stojí povídka "přání smrti", jejíž naivitu sem trochu nezvládl. - ale vopakuju, že další číslo je fakt lepší než předchozí. teď k tomu mýmo paskvilu - je v tom kus pravdy, napsal sem to v době, kdy sem byl zabouchlej do jedý kozy (velká chyba, pánové, VELKÁ...), v tý době sem taky experimentoval se vším možným, nejenom s fetem (můj vzor je Ladisla Klíma - zkus si přečíst Utrpení knížete Sternenhocha a Klímův životopis), ale byl sem v pohodě, v žádným případě sem se nepodobal tomu klukovi z povídky. teďka si jen výjimečně dám zelí (jednou za dva měsíce), jinak sem závislej jen na cígech. a zrovna v tomto okamžiku se cítím trochu rozpolceně, z jedný strany se těším na OI! PUNK koncert v tuto sobotu, ale taky sem před půlnocou kecal dost dlouho s jednou holkou, kerá utekla z baráku. seděl sem na lavičce u sídláku, hulil a ona za mnou přišla... je to divný... no tak se měj a ať děláme cokoliv, stále jen NO FUTURE!
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]