Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:písnička
[Autor: Sabin] [Datum: 28.06.2002 8:55:59]
Já vím, myslíš kybice Zdenka. Mě připadá jako klasický antimuž, který sice neví proč, ale rozhodně je proti. Na všechny názory je anti. Leze po vebových stránkách a rejpe a rejpe. No a když mu na to někdo skočí, začne s ním diskutovat a pokouší se ho přesvědčit, tak rejpe ještě víc a baví se nad tím jak se lidi rozčilují. Úplně ho vidím. Svým způsobem je to chudák a měl by mít naší lítost. Moc kamarádů asi nemá, množná ho i asi dost mlátili a tak si léčí komplexi po internetu. Bůh mu buď milostiv! Z toho jak mluvil nebo jak mluví ostatní antihusiti, je poznat, že moc nestudovali, ale jenom někde něco málo přečetli a zaslechli. Dá se to ale pochopit a tolerovat, i když neznalost neomlouvá. Co jsem ale nemohl za žádnou cenu překousnout, byl jeho názor na Sudeťáky a o tom, že když se náš stát odtrhl od Rakousko-Uherska, tak se tomu nikdo nedivil, ale když se chtěli odtrhnout Sudeťáci a připojit se k Říšy, tak to najednou všem vadilo. Myslel jsem si, že si dělá srandu, ale bohužel to myslel vážně. Ten chlapec nezná základní historické skutečnosti. Jinak máš pravdu v tom, že Němci se chovaji jako kdyby to tu osvobodili. Neberu je ale všechny šmahem, protože se řídím Husovo výrokem:"Je pro mne lepší dobrý Němec, než špatný bratr." Nedavno jsem taky přemýšlel nad tou německou rozpínavostí. Když v roce 1918 vzniklo Československo, tak bylo u nás 3 milióny Němců. Kolik bylo Čechů na druhé straně? Chtěl bych vzkázat všem Zdenkům, že kdyby nebylo husitství, tak by dnes existovali Češí, jako "existují" Polabští Srbové. Zatím zdar bratře a nic si z toho nedělej, že nevěříš v Boha. Já byl před 5-ti lety taky ateista. Neboj, já tě převracet na víru nebudu, protože mě taky nikdo nepřevracel. Zdar Sabin
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]