Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:RE:RE:Poznatek!
[Autor: Ratman] [Datum: 17.06.2002 20:11:52]
Mno, já bych teda "Maddogowi" absolutně nevěřil, protože jakožto poškozený jeho debilitou jsem srovnával oba styly a sou dosti stejné (lidí, co nasekají v jednom slově tři hrubky moc není). Jen tak pro zajímavost- Cowdogowi jsem řekl, že pokud se chce starat o moje stránky, tak se mají dál jmenovat Ratman´s Tactics a že má smazat všechny soutěže (screen měsíce a žebříčky)- a co on? Odpověděl mi, že to, že dělá na MÝCH stránkách nebude skákat, jak já pískám, což je dosti hrubá odpověď hodná sklerotického Mad Maxe. Další zajímavostí je, že v den, kdy ode mne dostal co by Cowdog povolení stánky spravovat, tak za pouhé tři hodiny byly CELÉ přesunuty na novou adresu s fungl novou grafikou (tehdy mi to došlo- jo mimochodem, teď mě napadá- i kdybych mu to povolení nedal, tak by je stejně šloh, když už to měl takhle připravené- jen by jim dal jiné jméno). Další věc- už je to několik dní, co sem Cowdogovi poslal mail, ať všechny věci co jsem dělal já laskavě oddělá (stylem, kterému debílek jako on určitě bude rozumět) a pořád nic- čili opět Maxova taktika. Co říci závěrem? Zkrátka- víme, že Max má mnoho nicků a Cowdog je jedním z nich- může klidně přísahat na svou smrt (což by mohl:), že on nic, ale kdo by mu po tom všem věřil…
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]