Reagovat na příspěvek

N9210
[Autor: Slávek] [Datum: 31.05.2002 12:55:05]
Chtěl bych také trošku přispět. Mám N9210 asi půl roku. Přiznávám že jsem ji nekupoval a za ty peníze asi ani nekoupil, ale na druhou stranu musím přiznat že na rozdíl od jiných kolegů jsem měl určitě prozatím štěstí a s přístrojem nemám žádné problémy a navíc jsem z jeho funkčností moc a moc spokojen. Všechny nabízené funkce i programy které se již dnes dají sehnat (překladače, ZIP, Databáze) fungují bezvadně a 9210 mi v podstatě plně nahradí můj notebook, který tím nemusím pořád tahat ssebou. Celkem pohodlně se píše i na klávesnici a nabízená čeština je plně kompatibilní takže při replikaci žádný problém. Podpora pro Lotus Notes a Outlook taky funguje bezvadně, takže doma replikuju s Outlookem a v práci s LN. Jen paměť je nic moc. Mám tam teď 64MB kartu a čekám že bude větší, protože aplikace stále narůstají a když začnete vytvářet vlastní db a excelovské tabulky tak je jí moc málo. Takže když to všechno zhrnu: Nebýt nesmyslné ceny přístroje, jedná se o skvělou náhradu natebooku a dá se na tom udělat spousta práce i na cestách. Přeji tímto všem uživatelům jen takové zkušenosti jako mám já.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]