Reagovat na příspěvek

Že by zase totalita?
[Autor: madmax] [Datum: 22.03.2001 13:58:28]
Nechci tady kecat na tema metal a naboženství, zaujala mě otazka image metalistů. Já mam taky dlouhý vlasy, nosím metalové trika a vůbec nekritizuju ty lidi o které se tady otírate! Vzpomínam jak za totality, když jsem na učnáku měl na sobě triko Megadeth, Slayer nebo Helloween jak jsem měl problémy s některými lidmi. Jak mě vyhrožovali když jsem si nechal narůst dlouhé vlasy. Ostříhej se nebo tě vyrazíme, proč máš na sobě triko s lebkou, obraceným křížem,proč poslouchaš takový randál apod.? A když jsem ještě na nějakou akci vzal kazetu např. Manowar? Měli jste to vidět! Metal byl, je a bude součásti mého života, takže proč bych si na sebe nedal triko mé oblíbené kapely? Trochu mi připomínate tyhle lidi! A že v horku někdo na nějakém festivalu chodí v kůži jenom aby si zachoval image? Tak ho nechte ať si chodí. Je mi jasné že zhruba polovina těchto lidí chce svou image provokovat, ale byl někdo z Vás jiný! Jenom si vzpomeňte na své školní (učňovské)léta! Ja jsem taky nosil trika s motivy obracených křížů, smrti, aniž jsem znal jejich význam. A když dnes někoho takové vidím? Jenom si vzpomenu na své ranné mládí. Proto nikoho neodsuzuju za jeho image.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]