Reagovat na příspěvek

RE:RE:RE:RE:Hovada.petruschka
[Autor: Ramses] [Datum: 28.04.2002 21:58:00]
Za prví nechápu, kde bereš tu jistotu, že jsem chtěl komunikovat zrovna s tebou(postřelená vrána nejvíc křičí) a co jde o ten reálný život pochybuju, že by jsi měl vůbec šanci už jenom pro to že jsi evidentně zakomplexovanná nula, která se dělá tím čím není a takový já nemlátim, ty maj svejch problémů dost. A co jde o tu psychiku, myslim si že spíš "člověk", kterej nedokáže mít nestranej názor, tuplem pokud se snaží dělat stránky o něčem co ho údajně baví by měl spíš se sebou něco dělat. Takovej tvor se spíš jeví jako psychicky nevyzrálej ba až nemocnej a to je tvůj případ. Nechápu, kde pereš vůbec tu odvahu posuzovat mě, kterýmu ty nebudeš fyzicky na tož psychicky sahat v životě ani po podrážku. Nejhorší na tom je, že Internet zkutečně dovoluje takovejm dementoidním, mentálně zaostalejm ubožákům jako jsi ty co si léčej svoje mindráky se projevovat. Na druhou stranu je mě tě docela líto, bejt takovím chudáčkem a vědět, že to je na celý život... Možná bys to mohl zkusit v nadaci Duha Je tam prej hodně tovejch jako jsi ty. Nebudu tě už trápit, aby jses z toho ještě nezhroutil, to víš takovej slabej jedinec jako ty...A pak přeci, moudrejší ustoupí, tuplem, když neni adekvátní protivník. MVDr.Daniel Marek Ve smečkách 58 Praha 1
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]