Reagovat na příspěvek

!!CHEATY!!.........PLZ CTETE
[Autor: N@nuk] [Datum: 26.02.2002 0:54:10]
Chtel bych upozornit na jednu dulezitou vec: Muj nazor na veskere cheaty k veskerym hram je ten, ze cheaty sux. Vetsinou je hra dobre udelana a vyvazena (napr Tacops pro kterou to plati obzvlast..) a cheaty ji jen kazi. Kdyz neni tak to nehraju... Jedine k cemu cheaty muzou dobre poslouzit je pri staveni map... muzete si napr. dat prochazeni zdi abyste se rychleji dostali k mistu... Bohuzel se mi ale stava jista vec: Obcas me to vykopne ze serveru a pozustalym se obevi hlaska pres celou obrazovku: "Hacked console detected...pak este neco...=DKM=N@nuk_cz....(cheater?)" Uz jsem kvuli tomu preinstaloval tacops, ale celkem bez vysledku (rek bych ze to je min casto....zatim 1x). Musim preinstalovat Windows - uz celkem dlouho to s nima neni k vydrzeni... No chtel jsem jen abyste to vedeli a az vam bude "negdo"([SD]?) psat, ze jsem cheater, tak mu prosim napiste ze ne... (a nebo mu nic nepiste, ale nepiste ani me, ze jsem cheater :) Na zaver bych chtel podekovat ctenari, ze to prelouskal az sem :) Preju fajn parbu... Honza.
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]