Reagovat na příspěvek

Re: A co dalsi druzstva
[Autor: Čumák] [Datum: 25.02.2002 1:09:36]
Zdravím Slimejše, pořadatele a i ostatní, kterým pořadatel nestál za pár slov k jeho návrhům k pravidlům! Zdravím i ty, kteří přispěli se svou troškou k ujasnění postoje závodníků k návrhům pořadatele. Předpokládám, že Tvůj příspěvek o tom, že vám chce někdo měnit dloholetá pravidla a byl na závodě poprvé, jsi psal ve spěchu. Zkus si, prosím, přečíst naše názory pozorně a zkus v nich nalézt to, co v nich je a ne to, co by v nich mohl nepozorný čtenář vidět. Nápověda: 1) 14.2. Čumák: "...tato shoda nepramení z nějaké naší vnitřrní domluvy, kterou bychom vám, mnohaletým účastníkům, chtěli narušovat poklidný průběh vaší akce ..."!!!; 2) 14.2. Messner: "Možna by to chtělo, aby mohlo kartu použít maximalě 5 lidí."; A následně slova Mišáka 18.2.: "Diskusi zalozil spravce serveru a ne my, my jen rekli svuj nazor. a prvni, kdo prisel s napadem omezit ucast jsme nebyli my, ale poradatel." Opravdu jsem nepochopil, kdo vám chce něco měnit. Rozhodně to není jeden tým a rozhodně ta myšlenka nevyšla z řad závodníků. Možná, že jsem si někde něco špatně přečetl, ale také jsem pochopil, že POŘADATEL MÁ V ÚMYSLU MĚNIT PRAVIDLA A MÁ VNITŘNÍ POTŘEBU TYTO ZMĚNY KONZULTOVAT S VEŘEJNOSTÍ. Už se dál touto myšlenkou nehodlám zabývat, názor jsem pořadateli sdělil, věřím, že s jeho pochopením nemá problémy a nevidí v něm - stejně jako já - žádný postranní úmysl. My strach z omezování počtu asi rozhodně mít nebudeme. Kdyby náhodou byl zvednut minimální počet startujících závodníků, tak určitě také seženeme bez nejmenších problémů závodníky - naše děti (některé už na koloběžce nejezdí, jiné ji prohánějí denně a jiné ještě ani neumí chodit). Organizace tréninkových výprav je u nás také v největším proudu, neboť plánujeme s našimi dětmi začátkem dubna "soustředění" na Šumavě - určitě si tam ty naši prďolové vezmou kola, koloběžky i kočárky. ;-) ... Těším se zase do Stromovky na tu atmosféru a na to, jak mi zbytek týmu bude ladit záklopku, abych se tolik nešetřil a přijel z okruhu taky někdy trošku unavenej; měl jsem z nich nejhorší průměr na okruh a tak zrovna já bych měl mít zájem na tom, aby nás jelo výrazně víc a nemusel jsem se štvát jako kůň a v mém zájmu by bylo nesouhlasit s návrhem pořadatele na snížení počtu. Ale já SOUHLASÍM s omezením - jak jsem dříve popsal. Ještě jednou v úctě zdravím pořadatele a všechny soupeře. Čumák
 
Jméno:
Email
Titulek
Opište kód: [?]